У Львові затримали «вора в законі» на прізвисько «Серго Самтредський»

У Львові затримали 39-річного уродженця Грузії, «вора в законі» на прізвисько «Серго Самтредський», який знаходиться у санкційному списку РНБО.  Про це повідомив начальник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Андрій Рубель, - пише департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

«Серго Самтредський» ї був коронований у 2008 році в Туреччині й належить до Сухумського воровського клану. Наразі його примусово видворено за межі країни.

Як повідомив Рубель, у 2018 році «вор в законі» на прізвисько «Серго Самтредський» отримав заборону відвідувати України упродовж 5-ти років, а у 2021 до нього, як і ще до 556 його «колег», були застосовані персональні обмежувальні санкції РНБО.

Зазначається, що оперативники департаменту проводять комплекс заходів щодо унеможливлення поширення «ворами в законі» на території держави злочинного впливу, а тому миттєво реагують на будь-які їхні спроби повернутися до України.

«Як тільки-но ми отримали інформацію про незаконний перетин лідером злочинного світу кордону, одразу почали заходи щодо встановлення його місця перебування, - зазначив начальник ДСР Андрій Рубель. - Вже за кілька днів з’ясували, що він тимчасово оселився у Львові». Відтак 29 травня у Львові правоохоронці провели заходи для затримання «Серго Самтредського».

Уточнюється, що на виконання рішення РНБО поліцейські спільно з Державною міграційною службою України примусово видворили «вора в законі» за межі країни.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті