У Львові повідомлено про підозру розвіднику армії окупанта, який на Донеччині був патрульним та зрадив присязі у 2014 році

У Львові повідомлено про підозру розвіднику ворожої армії, який воює на стороні окупанта, - повідомила 4 жовтня пресслужба Львівської прокуратури.

"За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру громадянину України. Йому інкримінують державну зраду, участь у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України)", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, мешканець Донецької області у 2014 році залишив посаду інспектора патрульної служби та добровільно перейшов на бік ворога. Чоловік вступив у незаконні збройні формування «Народне ополчення Донбасу» та «Народна міліція» терористичної організації так званої «днр».

Зазначається, що фігурант проходив службу у одному із підрозділів військової розвідки.

З початку повномасштабного вторгнення він воював на Маріупольському напрямку.

Як повідомлялося, тюремне ув'язнення на строк 10 років загрожує шістьом "депутатам" так званого "народного совєта ЛНР", які взяли участь в організації російського псевдореферендуму.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті