У Луганську окупанти шукають ліквідованих і поранених товаришів по службі під завалами знищеної будівлі "поліцейського виша"

Російські окупанти шукають своїх товаришів по службі під завалами будівлі в Луганську після того, як 20 травня кілька ракет прилетіли на територію Луганського держуніверситету внутрішніх справ ім. Е. А. Дідоренка, де базувалися окупанти. Е. О. Дідоренка, де базувалися окупанти. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Донбасс. Важно" 21 травня.

Раніше повідомлялося, що в Луганську "прилетіло" в район базування окупантів. "Офіційне" окупаційне медіа повідомило про "задимлення".

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті