У Луганську "прилетіло" в район базування окупантів. "Офіційне" окупаційне медіа повідомляє про "задимлення", "влада" мовчить

Приліт зафіксовано в окупованому Луганську в районі селища Ювілейне 20 травня. Про це повідомили місцеві пабліки, розмістивши відповідне відео, а також "офіційне перше інформаційне агентство ЛНР". 

"Ймовірно, приліт у районі Ювілейного. Фото/відео вже розлетілися мережею. Офіційної інформації поки що немає", - пише місцевий Телеграм-канал.

"Очевидці в Луганську повідомляють про сильне задимлення в районі селища Ювілейне. Кажуть, що перед цим було чути вибух", - пише "інформаційне агентство ЛНР".

"І не один", - пише один із місцевих жителів у коментарі під постом "офіційного" медіа.

"ППО збили одну ракету, а перша все таки кудись потрапила. Третя в полях", - пише інший коментатор.

Як повідомляє видання "Трибун", за попередньою інформацією від місцевих мешканців, влучання сталося на території Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка. Як пишуть очевидці, вибухів було близько восьми, і всього один раз спрацювала ворожа ППО. Зазначається, що на території базувались окупанти.

Раніше повідомлялося, що в Рубіжному "прилетіло" в пожежну частину окупантів.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті