У Луганській області рашисти погрожують підприємцям, які відмовляються від реєстрації за російськими законами, виключенням із реєстру юридичних осіб

Представники окупаційної влади Луганщини змушують місцевих підприємців перереєстровувати компанії за російськими стандартами. Про це розповів голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Так звані податківці «лнр» перевіряють установчі документи юридичних осіб. Та погрожують останнім тим, що до кінця 2023 року ці папери мають бути приведені у відповідність до норм російського законодавства. Організації, які не подадуть заяву про реєстрацію нових версій установчих документів до 31 грудня, підлягають виключенню з реєстру юридичних осіб", - розповів Лисогор.

Як повідомлялося раніше, у деокуповані села Луганщини доставили генератори, продукти харчування й засоби гігієни завдяки Червоному Хресту

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті