У Луганській області прикордонники затрофеїли ворожий дрон, який тепер воюватиме на боці України

На Луганщині прикордонники затрофеїли ще один ворожий беспілотник, який тепер будуть використовувати українські захисники. Про це повідомила Луганська ОВА 20 березня.

"Спіймали БПЛА, що вів аеророзвідку, захисники за допомогою антидронової рушниці, – сказано в повідомленні. – Згодом DJI Mavic 2 Enterprise з тепловізійною камерою використовуватимуть вже наші хлопці".

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що прикордонники на Куп’янському напрямку знищили опорний пункт ворога з боєкомплектом.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті