У "ЛНР" відзвітували про майже повну готовність до зими, але комунальна катастрофа у чотирьох містах просто не рахується

"Влада" так званої "ЛНР" повідомила, що "республіка" готова до опалювального періоду на 95%, але без урахування Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного та Кремінної. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у Facebook 3 жовтня.

"У так званій "лнр" доповіли про готовність до зими на 95 %. І як в 2022 році, цей показник не враховує Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та Кремінну, де за півтора роки росіянами не зроблено майже нічого. Як і тоді, за два тижні до опалювального періоду вони заявляють про неможливість своєчасно підключити ці населені пункти до опалення", - зазначив голова Артем Лисак.

Також, за інформацією голови ОВА, окупанти заявляють нібито про початок електрофікації та газифікації Метьолкіного поблизу Сєвєродонецька.

Хоча насправді, місцеві жителі, яким вдається виїжджати звідти і додзвонюватися рідним, кажуть, що жодного будинку до комунікацій там не підключено.

Як повідомлялось раніше, у медзакладах на окупованій частині Луганщини українці без паспорту РФ будуть обслуговуватись як "іноземці".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті