У "ЛНР" відправили до суду справу проти батька дівчинки, яка померла від опіків після "лікування" педикульозу бензином

Олександра Гусєва, батька 11-річної дівчинки з окупованого Довжанська (до перейменування Свердловська) Луганської області, яка померла від опіків після виведення вошей бензином, обвинувачують у заподіянні смерті з необережності та в жорстокому поводженні з дочкою. Про це повідомила "прокуратура ЛНР", пишуть окупаційні ЗМІ 22 травня.

"Прокурором Свердловська затверджено обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно 35-річного чоловіка. Його обвинувачують у заподіянні смерті з необережності, а також у неналежному виконанні обов'язків щодо виховання неповнолітнього батьком, якщо це діяння поєднане з жорстоким поводженням із неповнолітнім", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що справу направлено до так званого окупаційного "Свердловського міського суду".

Зазначається, що чоловік "визнав провину і розкаявся". Йому загрожує до двох років позбавлення волі або умовний термін.

Раніше повідомлялося, що в Довжанську в "ЛНР" 11-річна дівчинка загорілася від вугільної печі та впала в кому: тато виводив вошей бензином.

Раніше також повідомлялося, що від опіків у лікарні Ростова померла 11-річна дівчинка, якій тато лікував бензином педикульоз в окупованому Довжанську Луганської області.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті