У "ЛНР" шукають нові механізми "вичавлювання" податків: Пасічник створив спеціальний штаб

Ватажок так званої "ЛНР" Леонід Пасічник створив штаб, який підвищуватиме податкові доходи бюджету "республіки" і з тією ж метою протидіятиме нелегальній зайнятості. Відповідний "указ" Пасічник підписав 29 травня, пишуть окупаційні ЗМІ 30 травня.

"Створити штаб з підвищення податкових доходів бюджету Луганської Народної Республіки та протидії нелегальній зайнятості", - йдеться в "указі".

Зазначається, що штаб інвентаризуватиме підприємства на окупованій території області в пошуках нелегальних співробітників, які отримують "чорну" зарплату. Крім того, він виявлятиме і передаватиме до територіальних органів Росмайна і Росреєстру інформацію "...про використання господарюючими суб'єктами, зокрема в підприємницькій діяльності, об'єктів майна та земельних ділянок, не зареєстрованих за правилами Російської Федерації, для вжиття заходів із забезпечення їхньої постановки на державний кадастровий облік і реєстрацію прав на майно".

Уточнюється, що "указ" Пасічника вже набув чинності. 

Раніше повідомлялося, що Россільгоспнагляд проконтролював крадіжку з окупованої Луганщини понад 200 тисяч тонн пшениці з початку року.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті