У "ЛНР" пообіцяли виконати наказ Путіна і скоротити кількість домашніх завдань і контрольних робіт у школах "республіки"

У "ЛНР" пообіцяли скоротити кількість домашніх завдань і контрольних робіт у школах "республіки". Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Відповідне доручення російським школам дав Путін. У "ЛНР" поспішили запевнити, що обов'язково виконають його. "Міністр освіти і науки республіки" Іван Кусов підтвердив, що в "ЛНР" діють "єдині федеральні програми, єдині освітні стандарти".

Виходячи з цього, у школах "республіки" почнеться рекомендоване Путіним скорочення з годин "Ми так само будемо це реалізовувати, як і інші регіони Росії", - відрапортував Кусов. 

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті