У "ЛНР" показали, як розширюють дорогу до російського КПП "Гуково"

Так званий "т.в.о. міністра інфраструктури і транспорту ЛНР" Володимир Євдохін показав дорогу, яку намагаються оновити в окупованому Довжанському (раніше - Свердловському) районі, у бік російського КПП Гуково (Ростовська обл.). Про це 19 лютого повідомляють місцеві пропагандисти.

Окупанти запевняють, що тут "зводять новий і відновлюють старий шляхопровід через залізничні колії". Також встановили бар'єрні огородження, дорожні знаки та нанесли тимчасову розмітку.

"А скоро поруч облаштують ще один напрямок із двома смугами руху. Таким чином, дорога розшириться до чотирьох смуг", - планують в окупаційній "владі".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті