У "ЛНР" показали, як розширюють дорогу до російського КПП "Гуково"

Так званий "т.в.о. міністра інфраструктури і транспорту ЛНР" Володимир Євдохін показав дорогу, яку намагаються оновити в окупованому Довжанському (раніше - Свердловському) районі, у бік російського КПП Гуково (Ростовська обл.). Про це 19 лютого повідомляють місцеві пропагандисти.

Окупанти запевняють, що тут "зводять новий і відновлюють старий шляхопровід через залізничні колії". Також встановили бар'єрні огородження, дорожні знаки та нанесли тимчасову розмітку.

"А скоро поруч облаштують ще один напрямок із двома смугами руху. Таким чином, дорога розшириться до чотирьох смуг", - планують в окупаційній "владі".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті