У "ЛНР" через негоду виникли значні проблеми зі світлом та мобільним зв’язком

Потужні снігопади та сильний вітер викликали значні проблеми із електропостачанням та мобільним зв’язком у так званій "ЛНР". Про це повідомив начальник Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко в ефірі телемарафону 27 листопада.

"Через погіршення погоди на окупованих територіях дуже багато населених пунктів зараз залишаються без світла, дуже погана ситуація з мобільним зв’язком майже по всій так званій "ЛНР". Дуже багато ДТП", - сказав він.

Власенко додав, що у захоплених минулоріч містах Луганщини фіксують дуже велику кількість пожеж як в приватному секторі, так і в багатоповерхівках. Це, зокрема, стається через те, що електропроводка не витримує додаткових навантажень через відсутність централізованого опалення.

Як повідомлялося, у "ЛНР" готуються до завершення вугільної ери Луганщини.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті