У "ЛНР" активно готуються до "виборів" і сформували понад 400 виборчих комісій - навіть у містах без світла і води

У межах підготовки до перших "виборів" у так званій "ЛНР" уже сформували понад 400 виборчих комісій. Про це 4 червня в Telegram повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Під так звані перші вибори в "ЛНР", які мають відбутися у вересні, уже сформовано 95% дільничних виборчих комісій, хоча безпекові рішення щодо їхнього проведення ще не ухвалено РФ", - повідомив чиновник.

Загалом ідеться про 436 таких комісій. Причому частина з них з'явилася в містах, де немає світла і води. Як зазначив Лисогор - із розв'язанням цих проблем окупанти не поспішають, бо "вибори важливіші".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ватажок "ЛНР" сформував "уряд республіки", який очолив колишній бойовик батальйону "Зоря".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті