У "ЛНР" активно готуються до "виборів" і сформували понад 400 виборчих комісій - навіть у містах без світла і води

У межах підготовки до перших "виборів" у так званій "ЛНР" уже сформували понад 400 виборчих комісій. Про це 4 червня в Telegram повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Під так звані перші вибори в "ЛНР", які мають відбутися у вересні, уже сформовано 95% дільничних виборчих комісій, хоча безпекові рішення щодо їхнього проведення ще не ухвалено РФ", - повідомив чиновник.

Загалом ідеться про 436 таких комісій. Причому частина з них з'явилася в містах, де немає світла і води. Як зазначив Лисогор - із розв'язанням цих проблем окупанти не поспішають, бо "вибори важливіші".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ватажок "ЛНР" сформував "уряд республіки", який очолив колишній бойовик батальйону "Зоря".

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті