У лікарні помер чоловік, який постраждав внаслідок ворожого удару по "Епіцентру" у Харкові

У лікарні помер чоловік, який постраждав внаслідок ворожого удару по "Епіцентру" у Харкові. Про це повідомляє очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов 29 травня у Телеграм.

"На жаль, в лікарні помер 40-річний чоловік, який був поранений внаслідок ворожого удару по Епіцентру. Чоловік перебував в опіковій реанімації, отримав опіки полум’ям сягали 50%", - повідомив він.Таким чином, кількість загиблих вже 19 людей.

Як повідомлялося, російські війська вдень 25 травня вдарили по будівельному гіпермаркету "Епіцентр" у Харкові. 28 травня в "Епіцентр" в Харкові знайшли останки 18-го загиблого внаслідок авіаударів, завданих російськими військами 25 травня.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті