У Ленінградській області спалахнула велика пожежа на складі з палетами

У Ленінградській області росії в ніч на 23 травня спалахнула велика пожежа на складі з палетами. Про це повідомляють місцеві видання.

За наявною інформацією, вогонь спалахнув на складі в селищі Тельмана. Площа загоряння становила 3200 квадратних метрів. Пожежі, яка спалахнула о 21:15 за місцевим часом, присвоїли другий ранг.

Зазначається, що на місці події працюють п'ять пожежних розрахунків. Інформації про постраждалих немає. Саму пожежу поки що вдалося тільки локалізувати.

Причину загоряння журналісти не називають, але за однією інформацією, на складі загорілися газові балони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в будівлях ФСБ і МВС у Бєлгороді пролунали вибухи.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті