У Ленінградській області РФ знову масштабна пожежа - горить портовий термінал

В Усть-Лузі Ленінградської області РФ загорівся хімічний завод, очевидці, місцеві пабліки і російські ЗМІ повідомляють про атаку безпілотників.  

Як повідомляється, у ніч на 21 січня дрони нібито атакували хімічний термінал компанії "Новатек", розташований у порту Усть-Луги. За інформацією "Фонтанки", приблизно о 1:00 за місцевим часом два дрони нібито були помічені на підльоті до Петербурга, проте змінили курс і атакували порт в Усть-Лузі. 

Унаслідок удару було пошкоджено газовий резервуар, персонал евакуювали, ніхто не постраждав. Губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко також повідомив, що постраждалих немає. 

Очевидці, які опублікували відео пожежі, повідомили, що чули вибухи і нібито звуки прольоту безпілотників. 

Пошкоджений завод займається переробкою стабільного газового конденсату. У момент вибуху біля причалів перебували три великі танкери, які прибули в Усть-Лугу з Бельгії, Оману та Лівії.

Нагадаємо, раніше міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин заявив, що дрони, якими було атаковано нафтобазу в російській Ленінградській області, були українського виробництва.

Як повідомлялося, вночі 21 січня в Тулі, Смоленсі та Орлі РФ пролунали вибухи. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті