У Ленінградській області РФ знову масштабна пожежа - горить портовий термінал

В Усть-Лузі Ленінградської області РФ загорівся хімічний завод, очевидці, місцеві пабліки і російські ЗМІ повідомляють про атаку безпілотників.  

Як повідомляється, у ніч на 21 січня дрони нібито атакували хімічний термінал компанії "Новатек", розташований у порту Усть-Луги. За інформацією "Фонтанки", приблизно о 1:00 за місцевим часом два дрони нібито були помічені на підльоті до Петербурга, проте змінили курс і атакували порт в Усть-Лузі. 

Унаслідок удару було пошкоджено газовий резервуар, персонал евакуювали, ніхто не постраждав. Губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко також повідомив, що постраждалих немає. 

Очевидці, які опублікували відео пожежі, повідомили, що чули вибухи і нібито звуки прольоту безпілотників. 

Пошкоджений завод займається переробкою стабільного газового конденсату. У момент вибуху біля причалів перебували три великі танкери, які прибули в Усть-Лугу з Бельгії, Оману та Лівії.

Нагадаємо, раніше міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин заявив, що дрони, якими було атаковано нафтобазу в російській Ленінградській області, були українського виробництва.

Як повідомлялося, вночі 21 січня в Тулі, Смоленсі та Орлі РФ пролунали вибухи. 

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті