У Києві з понеділка запрацює система компенсації поїздок через вимушені пересадки на станції метро "Либідська"

Система компенсації поїздок через вимушені пересадки на станції метро "Либідська" у зв'язку з тимчасовим зупиненням роботи метрополітену запрацює з понеділка, 18 грудня, повідомляється на сайті КМДА.

Як повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА, місто компенсує проїзд у тимчасових маршрутах автобуса №2-М, №60, тролейбуса №43-К і додаткові поїздки в метро.

"Наприклад, якщо скористатися автобусом 2-М із Теремків до Либідської, а потім доїхати до центру на метро - одна з двох витрачених поїздок повернеться на карту. Навіть за 2 або 3 вимушені пересадки, все одно оплачуєте тільки одну поїздку. Але час у дорозі не має перевищувати 2 годин, щоб компенсація спрацювала", - йдеться в повідомленні.

Компенсація діятиме, поки триватиме ремонт тунелю метрополітену між станціями "Деміївська" та "Либідська".

"Компенсація діє для пластикової та цифрової картки і QR-квитків, створених із поїздок. Картку потрібно валідувати в наземному транспорті та метро під час кожної пересадки, як зазвичай. Поїздки за вимушені пересадки повертаються на карту наступного дня", - розповіли в КМДА.

Як повідомлялося, 8 грудня було припинено рух поїздів метрополітену між станціями "Теремки" та "Либідська" на Оболонсько-Теремківській (М2, "синьої") лінії з міркувань безпеки та з огляду на технічний стан тунелів між станціями "Либідська" та "Деміївська". 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті