У Києві вже 10 постраждалих від ракетного удару, 16-річну дівчину виписали

Кількість постраждалих від ракетного удару російських окупантів по Печерському району Києва 25 березня збільшилася до десяти. Про це повідомив у Телеграм мер Києва Віталій Кличко.

"Уже 10 постраждалих у Печерському районі столиці. Двоє з них були госпіталізовані. Наразі в лікарні залишається одна постраждала, другу - 16-річну дівчину - вже виписали. Іншим постраждалим медики надали допомогу на місці", - написав Кличко.

За його словами, рятувальники наразі продовжують розбирати завали зруйнованої будівлі.

Раніше повідомлялось, що зафіксовано падіння уламків в Солом’янському та Дніпровському районах Києва, пошкоджено багатоповерховий будинок в Печерському районі.

Раніше також повідомлялось, що над Києвом знищено дві балістичні ракети.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті