У Києві відкрили безкоштовний простір для підтримки дітей, які постраждали від війни (адреса)

За ініціативи Благодійного фонду "Клуб Добродіїв" у столиці відкрився безкоштовний простір "Місце сили" для підтримки дітей, які постраждали від війни. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

"Це простір з обладнаним укриттям для дітей та підлітків 10-17 років, які перебувають у Києві та найближчому передмісті. Локація містить лекційно-тренінговий простір, артзону "Творчість – антидот стресу", терапевтичну кімнату "Дорослим вхід заборонено" та кімнату довіри", - зазначається у повідомленні.

У тестовому режимі перші групи підлітків вже відвідали простір.

У Мінреінтеграції зазначили, що для того, щоб потрапити у "Місце сили", необхідно обрати зручний день та цікаву для вас подію у розкладі. Далі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Перед першим відвідуванням адміністратор зв’язується із батьками або опікунами дитини для підтвердження реєстрації. Якщо ж ви уже знайомі з роботою простору, то протягом кількох годин отримаєте смс-підтвердження.

"Місце сили" працюватиме щодня з 10:00 до 19:00. 

Простір розташований за адресою: місто Київ, вулиця Ігорівська, 1/8 (біля станції метро "Поштова площа").

Як повідомлялось раніше, у Києві відкрився гуманітарний хаб Старобільської РДА (адреса, контакти). Приїхав Жадан.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті