У Києві розпочав діяльність хаб Торецької громади

Ще один донецький хаб розпочав свою діяльність у Києві 30 березня. Про це повідомила Донецька ОВА на своїй сторінці у facebook.

"Сьогодні в столиці розпочав свою роботу ще один гуманітарний хаб Торецької громади "Аліса в країні знань".  На відкриття хабу завітав заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Шевченко та начальник Торецької МВА Василь Чинчик", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що гостям презентували новостворені локації для дітей: простір для роботи з надолуження освітніх втрат; STEM-простір для навчання і розвитку дітей за новими технологіями; простір для організації дозвілля дітей; простір забезпечення можливості особистісного і соціального розвитку, соціалізації, саморозвитку дітей; простір психологічного супроводу дітей. 

Також на базі хабу створені локації для дорослих: простір підтримки розвитку професійних та особистісних якостей педпрацівників через організацію навчання; простір для надання консультативної допомоги батькам з питань освіти та виховання; простір психологічного супроводу дорослих; простір надання консультативної медичної допомоги; простір для організації дозвілля дорослих.

Раніше повідомлялось, що у Дніпрі працює єдиний в Україні центр для евакуйованих ВПО з інвалідністю та маломобільних.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті