У Дніпрі працює єдиний в Україні центр для евакуйованих ВПО з інвалідністю та маломобільних

У Дніпрі працює єдиний в Україні центр тимчасового розміщення маломобільних людей похилого віку та людей з інвалідністю, евакуйованих з "гарячих точок". Про це повідомляє міська рада Дніпра.  

"Машини евакуації везуть людей до нас щоденно. У більшості привезених немає документів, речей. Всім ми допомагаємо. До кожного індивідуальний підхід. Підтримуємо як психологічно, так і фізично — проводимо реабілітацію. А далі вже шукаємо, де розселити", — зазначила голова громадської організації "Океан Добра" Ольга Волкова.

За її словами, центр приймає людей з інвалідністю з проблемами опорно-рухового апарату, самотніх 80+, лежачих після інсульту, інфаркту, поранень тощо. Розрахований він на 150 людей.

Як зазначається, з момента повномасштабного вторгнення РФ в Україну черезцентр пройшло 2 516 евакуйованих з інвалідністю та маломобільних.

Як повідомлялося, у Дніпрі працевлаштувалися понад 4 тисячі людей з інвалідністю. 

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті