У Києві презентували збірку спогадів захисника Азовсталі "Маріуполь. Книга хоробрих"

У Києві відбулася презентація збірки «Маріуполь. Книга хоробрих» авторства бійця батальйону «Азов» Руслана «Давіда».Про це у Телеграмі повідомляє Асоціація родин захисників Азовсталі.

" Руслан 4-го квітня прилетів на гвинтокрилі на вже оточений завод «Азовсталь», брав участь у міських боях, під час яких, внаслідок важкого поранення, втратив ногу за кілька днів до виходу гарнізону з «Азовсталі». Фільмуючи події на GoPro, азовець став одним з небагатьох, хто на той момент показував реальність кровопролитних боїв у Маріуполі від першої особи. В рамках одного з обмінів важкопоранених бійців, «Давід» повернувся з полону у червні минулого року.

На сторінках книги «Маріуполь. Книга хоробрих» відображено спогади Руслана, який викликають великий сум і захоплення одночасно: він описує втрату товаришів, бої та побут захисників Маріуполя, згадує про живих та вже полеглих героїв, які відзначилися у боях за місто", - йдеться  удописі.

 Перший надрукований примірник боєць передав командиру «Азову» Денису «Редісу» Прокопенку, якому присвячено один з віршів збірки.

Привітати «Давіда» з презентацією книги прийшли і побратими – захисники «Азовсталі», військовослужбовці з інших підрозділів, а також представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» – історії з «Книги хоробрих» не лишили байдужими нікого.

Придбати книгу можна онлайн. Для замовлення пишіть в Інстаграм @balls_of_steel.ua

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті