У Києві почали роздавати повістки відпочиваючим на природі

У лісі Деснянського району Києва провели протипожежний рейд, під час якого відпочивальникам вручили повістки для уточнення даних. Про це повідомляє Дарницьке Лісопаркове Господарство у Facebook.

"Ліси міста Києва чи не найбільше потерпають від пожеж через велику рекреаційну навантаженість та недбалість відпочиваючих. Лісівники спільно з представниками Деснянське районне управління ГУ ДСНС України у м. Києві, Деснянське управління поліції та воєнкомом нагадали про адміністративне покарання, надали застережні листівки про поводження в ліс, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, працівники військкомату вручали повістки для уточнення облікових даних.

Як повідомлялося раніше, у Києві патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті