У Києві почали роздавати повістки відпочиваючим на природі

У лісі Деснянського району Києва провели протипожежний рейд, під час якого відпочивальникам вручили повістки для уточнення даних. Про це повідомляє Дарницьке Лісопаркове Господарство у Facebook.

"Ліси міста Києва чи не найбільше потерпають від пожеж через велику рекреаційну навантаженість та недбалість відпочиваючих. Лісівники спільно з представниками Деснянське районне управління ГУ ДСНС України у м. Києві, Деснянське управління поліції та воєнкомом нагадали про адміністративне покарання, надали застережні листівки про поводження в ліс, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, працівники військкомату вручали повістки для уточнення облікових даних.

Як повідомлялося раніше, у Києві патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті