У Києві патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями дрифту

Патрульна поліція почала залучати військкомати до боротьби з любителями форсажу та дрифту в Києві. Про це у Фейсбук  повідомив перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький.

"Ми воюємо, щоб люди могли нормально жити. Але всьому є межі. Заганяти заряджені тачки в самісінький центр міста, ревіти там моторами, дрифтувати вулицями — то вже називається фарс під час війни. А біля цих заряджених моторів крутяться молодчики, які за віком і станом здоровʼя могли б, наприклад, тримати автомат", – написав Білошицький.

Він пояснив, що поліція неодноразово попереджала водіїв про неприпустимість такої поведінки та деяких притягувала до відповідальності, але це не допомогло.

"Отож, цього разу ми запросили на захід [біля НСК "Олімпійський"] воєнкомів. Які, своєю чергою, "запрошували" форсажників. Щоб пацани "не розстроювалися", є гідний лайфхак: автомат теж можна прокачати й протюнити", – написав Білошицький.

Нагадаэмо, військкомати отримали право видавати повістки незалежно від місця перебування громадянина на обліку. 

 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті