У Києві планують виплачувати по 30 тисяч гривень кожному мобілізованому – Кличко

Київська влада планує виплачувати по 30 тисяч гривень кожному мобілізованому. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко у Telegram.

"Київрада, на найближчому засіданні розгляне питання матеріального заохочення для киян, які будуть мобілізовані до Збройних сил з грудня", - заявив він.

За його словами, місто віднайшло кошти для виплат по 30 000 гривень кожному новобранцю.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський провів важливу ставку, на якій торкнулися питань мобілізації, демобілізації та ротації військових, а також ВЛК, ТЦК та строковиків.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті