У Києві після загибелі людей біля зачиненого укриття вирішили відкрити всі бомбосховища

Після загибелі людей у Києві, які під час обстрілу не змогли потрапити в замкнене укриття, в столиці ухвалили рішення про те, що сховища будуть відчинені постійно. Про це 1 червня повідомив очільник департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

"Сьогодні прийнято рішення, щоб укриття були постійно відчиненими. До цього були розмови, що ми не можемо їх тримати постійно відчиненими, бо там зроблені ремонтні роботи і безхатченки будуть організовувати там притулки Але ми не маємо іншого виходу як тримати їх постійно відчиненими", - заявив він.

Ткачук додав, що перевірки бомбосховищ відбуваються з 2014 року. За цей час в місті перевірено майже 13 тис. підвальних приміщень, однак лише близько 3,5 тис. відповідали первинним вимогам для використання їх як захисних споруд.

Як повідомлялося, в ніч на 1 червня російські війська обстріляли Київ крилатими ракетами "Іскандер", проте одне з укриттів у Деснянському районі виявилося закритим, і люди не змогли в нього потрапити. У момент, коли кияни перебували біля сховища, стався приліт, унаслідок чого загинули троє людей.

Міський голова столиці Віталій Кличко повідомив, що ініціював відсторонення голови Деснянського району Дмитра Ратнікова від виконання обовʼязків.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті