У Києві підірвали притулок для тварин – ЗМІ

У Києві на Теремках невідомі підірвали будинок для котів "Котохата", в результаті чого загинуло багато тварин. Про це повідомляє ТСН з посиланням на місцеві телеграм-канали 24 вересня.

"За попередньою інформацією постраждало або загинуло приблизно 60 тваринок, які проживали у "Котохаті". На місце приїхала поліція, пожежні служби, а також прийшли небайдужі громадяни", - зазначається у повідомленні.

Зазначається, що жінка, яка доглядала за котами, раніше повідомляла про погрози і писала заяву в поліцію.

Пізніше, за інформацією місцевих ТГ-каналів, стало відомо, що частина тварин врятувалась завдяки тому, що не вони не знаходились у приміщенні на момент вибуху.

Як повідомлялось раніше, у Києві медики госпіталізували 16-річну дівчину з гострою реакцією на стрес після обстрілу.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті