У Києві підірвали притулок для тварин – ЗМІ

У Києві на Теремках невідомі підірвали будинок для котів "Котохата", в результаті чого загинуло багато тварин. Про це повідомляє ТСН з посиланням на місцеві телеграм-канали 24 вересня.

"За попередньою інформацією постраждало або загинуло приблизно 60 тваринок, які проживали у "Котохаті". На місце приїхала поліція, пожежні служби, а також прийшли небайдужі громадяни", - зазначається у повідомленні.

Зазначається, що жінка, яка доглядала за котами, раніше повідомляла про погрози і писала заяву в поліцію.

Пізніше, за інформацією місцевих ТГ-каналів, стало відомо, що частина тварин врятувалась завдяки тому, що не вони не знаходились у приміщенні на момент вибуху.

Як повідомлялось раніше, у Києві медики госпіталізували 16-річну дівчину з гострою реакцією на стрес після обстрілу.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті