У Києві переселенців з дітьми запрошують на арт-терапію і кіно

У просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, 17-18 лютого пройдуть зустрічі для дітей та дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». Про це повідомляє Донецька ОДА.

17 лютого пройде розважальна програма для дітей «Шоу мильних бульбашок» та кінопоказ мультфільму.

18 лютого заплановані: арт-терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття, дудл-арт з Денисом Дрейманом та кінопоказ фільму «Любий Джон».

Бажаючих чекають у «Культурному хабі Донеччина» за адресою: пр. Оболонський, 21Б, м. Київ (DREAM berry, Атріум Мексика, 2 поверх), реєстрація на Telegram-каналі за посиланням.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті