У Києві на головному вокзалі відкрився Iron Land: найбільша дитяча точка

У Києві на головному вокзалі відкрився Iron Land: найбільша (понад 700 кв м) дитяча точка "Спільно" від UNICEF Ukraine. Про це повідомляє Укразалізниця.⠀

Київська дитяча точка “Спільно” під назвою Iron Land має унікальні тематичні секції:

- спортивно-ігрову зону від руху здорової молоді JuniorS;

- футбольний корнер від ФК “Локомотив”;

- музей науки з залізничними експонатами від Малої академії наук України.

У заході взяли участь перша леді України Олена Зеленська, віце-премʼєр-міністр з відновлення Олександр Кубраков, міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, представник ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін та голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

У партнерстві залізниці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) подібні дитячі простори відкрито також у Харкові та Львові.

"Після евакуації понад 1 мільйона дітей до безпечних місць та в очікуванні їх найскорішого повернення, ми поставили перед собою амбітну мету — стати найбільш дружньою до дітей залізницею в Європі, — зазначив Євген Лященко, голова правління Укрзалізниці. — Потреби маленьких пасажирів чи матерів з немовлятами враховують фактично все необхідне для наших пасажирів з точки зору безпеки та комфорту. Саме тому ми створили команду, покликанням якої є розробити і запровадити універсальні рішення для створення безбар’єрних та дружніх до родин вокзалів".

Вже традиційно вокзальна точка "Спільно" пристосована для зручного перебування батьків із дітьми, має зони для підзарядки смартфонів, приватні кабінки для грудного вигодовування та сповивання. А ще є бібліотека та ігротека на різний вік.⠀

Безкоштовна дитяча точка “Спільно” на Центральному вокзалі буде відкритою з 06:00 до 23:00, на зоні працюватимуть професійні аніматори та психологи ЮНІСЕФ.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті