У Києві медики госпіталізували 16-річну дівчину з гострою реакцією на стрес після обстрілу

У Шевченківському районі столиці, де унаслідок обстрілу 21 вересня та падіння уламків ракети було пошкоджено газову трубу, госпіталізували 16-річну дівчину з гострою реакцією на стрес. Про це у Телеграм повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"У Шевченківському районі, де внаслідок падіння уламків була пошкоджена газова труба, також вибило вікна в гуртожитку поруч. Медики госпіталізують 16-річну дівчину з гострою реакцією на стрес", - написав він.

Як повідомлялося, внаслідок ракетного удару у Києві 21 вересня було пошкоджено СТО, газову трубу та нежитлові будівлі. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті