У Куп'янському районі чоловік підірвався на міні: загинув на місці

У Купянському районі Харківської області чоловік підірвався на міні у лісосмузі й загинув на місці 23 березня. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у своєму Телеграм-каналі.

"Сьогодні близько 16:00 у лісосмузі біля с. Григорівка Куп'янського району на російській міні підірвався 46-річний місцевий мешканець, – сказано в повідомленні. – На жаль, від отриманих поранень він загинув на місці".

Синєгубов закликав усіх бути максимально уважними та обережними.

"Важливо утримуватися від відвідувань лісів, лісосмуг, полів, берегів річок тощо, – зазначив голова ОВА. – Усі ці території є потенційно замінованими та небезпечними для життя. Бережіть себе!"

Раніше повідомлялось, що в Херсонській області чоловік підірвався на ворожій міні.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті