Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Сильний сигнал підтримки. Сьогодні у Кривому Розі Надзвичайні і Повноважні Посли десятків держав світу. А ще – представники МЗС України, місій й агенцій ООН та ЄС. Говорили про виклики, повʼязані з війною. Про ті злочини, які вчиняє агресор, і їх наслідки", - повідомив 9 квітня у Телеграм начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"12 тис обстрілів. Саме стільки пережив регіон за понад три роки повномасштабного вторгнення. Щодня ворог направляє зброю на мирні міста та села, інфраструктуру. Несе смерть і розруху. Тільки в нашій області – 515 загиблих. Серед них – хлопці та дівчата, життя яких лише починалося. Ще понад 3 тис мешканців постраждали", - констатував Лисак.
Він повідомив, що дипломати на місці трагедії вшанували памʼять загиблих від ракетного удару 4 квітня. Оглянули дипломати й місця інших російських атак.
Начальник Криворізької МВА Олександр Вілкул уточнив, що у місто прибули 32 Посли та представника дипломатичних місій.
На заходах за участю дипломатів були присутні родичі загиблих від російського ракетного удару 4 квітня.
Як повыдомлялося, удар РФ по Кривому Рогу в ООН назвали "найбільшим убивством дітей із початку війни".
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту