У Криму пролунали вибухи: окупанти говорять про збиття ракети над Джанкоєм

Окупанти повідомляють про збиття ракети у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив так званий "голова Криму" Сергій Аксьонов у Telegram.

"Над Джанкоєм силами ППО збито ракету. Уламками пошкоджено складські приміщення. Жертв та постраждалих немає", - написав він.

Раніше місцеві Telegram-канали повідомляли про потужний вибух та "прильот" у районі Джанкоя.

Пізніше у Міноборони РФ заявили, що російські ППО перехопили над Кримом дві українські оперативно-тактичні ракети "Гром-2".

Як повідомлялося раніше, цивільним росіянам, які проживають на території окупованого Криму, слід якнайшвидше виїхати заради власної безпеки.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті