У Криму окупанти намагаються використовувати "гради" для відбиття атак морських дронів

Російські окупанти використовують бойові машини БМ-21 "Град" та зенітно-ракетні комплекси ЗРК "ТОР", аби відбивати морські та повітряні атаки Сил оборони України в тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє рух "Атеш" у Телеграм 29 січня. 

"Агенти "Атеш" провели спостереження в бухтах Севастополя, в ході якого було відмічено, що в Росії застосовують БМ-21 "Град" і ЗРК "ТОР" для відбиття повітряних і морських ударів СОУ", – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією партизанів, ворог намагається використовувати "гради" для знищення морських дронів, якими Сили оборони України атакують кораблі Чорноморського флоту РФ.

"Як показує практика, така тактика частіше не спрацьовує, ніж навпаки", - додають в "Атеш".

Як повідомлялося, російський корабель типу "Тарантул" виявлено затонулим у Севастополі: імовірно, його було підбито під час атаки морськими дронами. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті