У Криму окупанти намагаються використовувати "гради" для відбиття атак морських дронів

Російські окупанти використовують бойові машини БМ-21 "Град" та зенітно-ракетні комплекси ЗРК "ТОР", аби відбивати морські та повітряні атаки Сил оборони України в тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє рух "Атеш" у Телеграм 29 січня. 

"Агенти "Атеш" провели спостереження в бухтах Севастополя, в ході якого було відмічено, що в Росії застосовують БМ-21 "Град" і ЗРК "ТОР" для відбиття повітряних і морських ударів СОУ", – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією партизанів, ворог намагається використовувати "гради" для знищення морських дронів, якими Сили оборони України атакують кораблі Чорноморського флоту РФ.

"Як показує практика, така тактика частіше не спрацьовує, ніж навпаки", - додають в "Атеш".

Як повідомлялося, російський корабель типу "Тарантул" виявлено затонулим у Севастополі: імовірно, його було підбито під час атаки морськими дронами. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті