У Криму меліє Білогірське водосховище

В анексованому Криму слідом за сильним обміленням Тайганського водосховища став спадати рівень і найближчого Білогірського водосховища. Про це пише Крим.Реалії.

Місцеві жителі повідомляють, що вода помітно йде щодня через високу спеку, що встановилася в серпні, малих опадів і посилене скидання води з водоймища в русло річки Біюк-Карасу для поповнення вод Північно-Кримського каналу. Він залишився без підживлення після руйнування греблі Каховської ГЕС.

Професор, завідувач кафедри водопостачання, водовідведення та санітарної техніки Інституту "Академія будівництва та архітектури КФУ ім. Вернадського" Ілля Ніколенко вважає, що запасів води у Криму має вистачити приблизно на рік на тлі зниження притоків.

За словами експерта, сумарний обсяг наповнення кримських водосховищ природного стоку за липень зменшився на 12 млн. кубометрів і склав 198 млн. грн.

Як повідомлялося раніше, постачання Криму водою після підриву Каховської ГЕС вдасться відновити тільки до літа наступного року.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті