У Кремлі заявили, що переговорний процес щодо України «поставлено на паузу»

«Переговорний процес між Росією та Україною за посередництва США поставлено на наузу, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков», - повідомляють 19 березня російські ЗМІ.

Пєсков уточнив, що при цьому спецпредставник президента РФ Кирило Дмитрієв «продовжує працювати в рамках двосторонньої групи РФ і США».

«Кирило Дмитрієв продовжує працювати. Тристороння група - на паузі», - констатував Пєсков.

При цьому він додав, що російська влада продовжить домовлятися з Україною про нові обміни полоненими та тілами загиблих.

Заступник глави МЗС Росії Михайло Галузін підтвердив, що дата та місце нової тристоронньої зустрічі не визначені, зазначає Telegram-канал «Настоящее Время».

Як повідомлялося, помічник Путіна грубо послав радників Макрона, які приїхали до Москви на переговори.

Раніше у Кремлі заявили, що «Стамбульські домовленості» втратили актуальність.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті