У Кремлі заявили, що де-юре Азербайджан проводить операцію в Карабасі на своїй території

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що претензії Вірменії на адресу росії щодо невиконання зобов'язань із безпеки в ситуації Нагірного Карабаху є безпідставними. Про це 20 вересня пишуть росЗМІ.

Зокрема, Пєсков сказав, що після визнання Єреваном Карабаху азербайджанською територією, РФ не може втручатися

"Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про визнання кордонів Азербайджану станом на 1991 рік. Це означає, що вірменська сторона визнала Карабах частиною азербайджанської території. Тому ми не приймаємо закидів Вірменією", - сказав Пєсков.

Він уточнив, що де-юре Азербайджан проводить поточну операцію на власній території.

Як повідомлялося, Міноборони Азербайджану заявило, що "локальні антитерористичні заходи" в Нагірному Карабасі тривають успішно та опублікувало відео знищення "військових об'єктів".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті