У Кремлі вже "звільнили" Харківщину. На виставці у ВДНГ з'явився стенд "Харківська область"

Близький до Кремля політтехнолог Сергій Марков побачив надію на захоплення Харківської області через стенд на виставці "Росія" у московському ВДНГ. Про це він повідомив у  своєму телеграм-каналі.

"На виставці Росія на ВДНГ є і стенд Харківської області. Поки що тільки маленька частина Харківської області увійшла до складу Росії. Саме там тривають бої за Куп'янськ", - написав Марков.

Також він скаржиться на слабкість політичної волі керівництва країни агресора у 2014 році та шкодує, що російська армія не змогла знищити Харків.

"Влада в Харкові кілька тижнів була у наших. Росія тоді не наважилася. І зараз і Харків, і Росія гірко шкодують, що війська Росії не були введені до Харкова у 2014 році", - скиглить Марков.

Однак він все ще сподівається, що окупанти зможуть "врятувати" Харків.

"Але ось цей стенд свідчить, що все таки є в Росії політична воля врятувати Харків і взяти його в Росію знову", - сказав Марков.

Також на цій "виставці" окупанти рекламують туризм у Херсонській області.

Однак більшість "туроб'єктів" - у місцях, які росія не контролює і регулярно обстрілює.

Як повідомлялось раніше, "Втрати вже суттєві". Політтехнолог Кремля Марков заявив, що Чорноморський флот РФ скоро перебазують у Новоросійськ.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті