У Кремлі вимагають від підконтрольних ЗМІ не називати Володимира Зеленського президентом України

Адміністрація президента Росії зажадала від підконтрольних засобів масової інформації перестати називати президента України Володимира Зеленського президентом. Про це пишуть російські ЗМІ.

Вимога поширюється на всі типи медіа, включно з телеканалами та інтернет-ЗМІ.

Представники Кремля пропонують виданням або не згадувати посаду Володимира Зеленського, або використовувати фразу "режим Зеленського" під час висвітлення його діяльності. Основна увага наразі приділяється заголовкам, щоб під час передачі інформації в новинних агрегаторах Володимир Зеленський не був офіційно названий президентом.

Агентство "РИА Новости", що входить до холдингу "Россия сегодня" під керівництвом Дмитра Кисельова одне з перших виконало цю вимогу. У публікаціях цього пропагандистського видання посаду Зеленського опускають, у статтях використовують лише прізвище президента України. 

Президент України Володимир Зеленський на всенародних виборах отримав 73% голосів виборців.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті