У Кремлі відповіли на слова Зеленського щодо права на ліквідацію путіна

Прессекретар російського диктатора путіна Дмитро Пєсков прокоментував слова президента України Володимира Зеленського про право ліквідувати главу РФ, який розпочав війну проти України. Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ.

"Якщо ви пам'ятаєте, на Путіна словесно зазіхали з України багато разів на найрізноманітніших рівнях. Ми прекрасно усвідомлюємо собі в цьому звіт. Нічого у них не вийде", - вважає Пєсков.

Водночас він додав, що в росії не сумніваються, що "всі цілі і завдання спеціальної військової операції будуть досягнуті".

Як повідомлялося,  Україна має повне право захищати свої землі і ліквідувати диктатора путіна. Про це президент Зеленський заявив в інтерв'ю The Sun.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті