У Кремлі вдають, що не розуміють причин негативного ставлення до РФ як країни-агресора. Хочуть поговорити про це в ООН

Москва запросила відкрите засідання Ради безпеки ООН, на якому планує обговорити питання "русофобії". Про це повідомив заступник постпреду країни-агресора в ООН Дмитро Полянський у себе в телеграмі.

"Сьогодні ми запросили проведення у вівторок 14 березня відкритого засідання РБ ООН з русофобії як фактора, який перешкоджає пошуку довгострокових та стійких рішень української кризи. Зрозуміло, пройдемося і з русофобії як на Україні, так і на Заході", - написав він.

Як повідомлялося, 24 лютого 2022 року РФ розв'язала проти України кровопролитну війну. Агресія Кремля супроводжується системними військовими злочинами та грубими порушеннями правил ведення війни. Звісно, такі дії РФ було засуджено більшість країн, що відбилося у резолюції Генеральної асамблеї ООН. У ній містяться вимоги до країни-агресора негайно припинити військові дії та вивести свої війська з окупованих регіонів України.   

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті