У Кремінському лісі зберігаються позиційні бої, росіяни застосували на Луганщині понад 200 БПЛА за добу - зведення ситуації на фронті

"Намагаючись просунутися на нашій ділянці фронту, загарбники мали артилерійську підтримку, вісім разів відкриваючи вогонь. Штурмували позиції українських оборонців біля Греківки та Новоєгорівки на Лиманському напрямку, в районі Білогорівки - на Сіверському. Бойові завдання виконували 208 безпілотників росіян", - повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко в Телеграм 18 травня щодо бойових дій у області за минулу добу.

Як ідеться в оперативна інформація станом на 16:00 18 травня, з початку поточної доби на Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила вісім атак на позиції українців у районах населених пунктів Твердохлібове, Копанки, Рідкодуб, Греківка, Торське та в напрямку Карпівки. Наразі триває одне боєзіткнення.

На Сіверському напрямку в районах Верхньокам’янського та Білогорівки противник чотири рази атакував позиції наших військ, триває один бій.

Щодо обстановки в Кремінському лісі станом на 18 травня, окупаційний мілітарі-паблік пише: "Обстановка без змін: зберігаються позиційні бої. Рух на захід і південний захід від Червоної Діброви - або призупинено, або відсутня інформація".

Раніше повідомлялось, що росіяни скаржаться на удари по їхній логістиці на Луганщині й застосували в області понад 190 безпілотників за добу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті