У Краматорську запустили меморіальний портал "Небесне військо Краматорська"

Краматорська МВА презентувала інтернет-проєкт про долі загиблих військових та спогади їх рідних "Небесне військо Краматорська", мета якого – увічнення пам’яті всіх загиблих краматорчан. Про це повідомляє сайт Краматорської міської Ради 1 жовтня.

"Це банк даних, що містить інформацію про наших захисників, незалежно від звання, масштабів подвигу; про людей, які загинули та зникли безвісти під час вторгнення росії на територію нашої країни", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Краматорської міської Ради, ви можете розповісти історію свого загиблого Героя заповнивши форму на сайті натиснувши кнопку "Розповісти свою історію".

Як повідомлялось раніше, Залужний привітав військових з Днем захисників та захисниць України.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті