Залужний привітав військових з Днем захисників та захисниць України

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний привітав українських військових з Днем захисника України. Про це він повідомив у Телеграм 1 жовтня. 

"Це свято кожного, хто обороняє нашу Батьківщину. Це день наших героїв: у формі ЗСУ, Національної гвардії, СБУ, Держприкордон служби, поліцейських чи рятувальників. Тих, хто воює зі зброєю в руках, у білих халатах чи допомагаючи із забезпеченням, відновлюючи енергетику чи навчаючи наших дітей", - зазначив головнокомандувач ЗСУ. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський також привітав українців з Днем захисника України. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті