У Краматорську в День міста відкрили вуличну виставку про історію Донеччини останніх 10 років

Фотодокументальну виставку, присвячену оборонцям та мешканцям Донецької області, відкрили у центрі Краматорська 23 вересня з нагоди святкування  Дня міста. Про це повідомляє Краматорська міська рада.

На стендах представлені світлини журналістів-документалістів, які розповідають історію української Донеччини останніх десяти років. 

"Світлини з Євро-2012 та Донецького Євромайдану, вільного Маріуполя та безпосередньо з зони проведення АТО/ООС змушують глядачів переживати одночасно найрадісніші та найсумніші моменти сучасної історії нашого краю", - йдеться у повідомленні.

Також у межах виставки презентовані світлини фотолюбителів та професійних фотографів з Краматорська, які вони публікували у відкритих джерелах.

Зазначимо, що сьогодні Краматорськ відзначає 155 років від дня заснування. Із нагоди річниці напередодні пройшов традиційний для Дня міста велопробіг.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті