У Краматорську в День міста відкрили вуличну виставку про історію Донеччини останніх 10 років

Фотодокументальну виставку, присвячену оборонцям та мешканцям Донецької області, відкрили у центрі Краматорська 23 вересня з нагоди святкування  Дня міста. Про це повідомляє Краматорська міська рада.

На стендах представлені світлини журналістів-документалістів, які розповідають історію української Донеччини останніх десяти років. 

"Світлини з Євро-2012 та Донецького Євромайдану, вільного Маріуполя та безпосередньо з зони проведення АТО/ООС змушують глядачів переживати одночасно найрадісніші та найсумніші моменти сучасної історії нашого краю", - йдеться у повідомленні.

Також у межах виставки презентовані світлини фотолюбителів та професійних фотографів з Краматорська, які вони публікували у відкритих джерелах.

Зазначимо, що сьогодні Краматорськ відзначає 155 років від дня заснування. Із нагоди річниці напередодні пройшов традиційний для Дня міста велопробіг.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті